Polski

Masz wysokiej klasy gitarę, którą chcesz sprzedać lub wymienić na coś z naszego magazynu? W Harry's Guitar Boutique to możliwe!

Jak sprzedać lub wymienić swoją gitarę? To proste!

  1. Przygotuj dobry opis swojej gitary i jej historii
  2. Zrób dobre zdjęcia swojej gitary, upewnij się, że w pokoju jest jasne światło lub po prostu rób zdjęcia na zewnątrz w słoneczny dzień. Upewnij się, że sfotografowałeś wszystkie boki, uszkodzenia, zarysowania itp.
  3. Wypełnij poniższy formularz odpowiednim opisem i zdjęciami. Odpowiemy z naszą decyzją i naszą proponowaną ceną.

Pamiętaj:

  • Akceptujemy gitary z obiciami, rysami i uszkodzeniami wizualnymi, o ile nie wpływają one na grywalność techniczną instrumentu. Ogólny stan techniczny przekładni powinien być bardzo dobry.
  • W przypadku gitar certyfikowanych wymagamy wszystkich oryginalnych certyfikatów i specyfikacji
  • Twarde etui zawsze się przyda
  • Gitara nie musi być rozstawiona, ale powinna mieć możliwość odpowiedniego ustawienia (tj. działającego pręta napinającego, śrub mostka itp.)

Zgłoś swoją gitarę już teraz!

Marki
Nasze ulubione marki, które z dumą reprezentujemy. Ci producenci reprezentują absolutnie najlepsze ze swoich światów i nigdy nie idą na kompromis w kwestii jakości.
James Tyler Guitars

Gitary James Tyler są budowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii, w tym skomputeryzowanych frezarek, maszyn laserowych, stacji modelowania 3D i inżynierii lotniczej, aby zapewnić najwyższą jakość i precyzję każdego wytwarzanego produktu.

Strona James Tyler Guitars
Tom's Vintage Straps

Paski gitarowe/basowe inspirowane stylem vintage. Materiały NOS. Wykonane ręcznie we Francji.

Strona Tom's Vintage Straps
Rombo Guitar Picks

Nowa generacja kostek gitarowych.

Kostki najwyższej jakości, łączące doskonałe materiały, design oraz zaawansowaną technologię w celu poprawy wrażeń z gry na gitarze.

Strona Rombo Picks
Mojo Cables

Extraordinarily high quality instrument cables, handmade in God's own country. Every single cable is meticulously built and tested to ensure it can withstand the high demands of a modern musician.

Mojo Cables Website