Polski

Dla Waszej wygody i satysfakcji oferujemy różne metody płatności. Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie oferowanych przez nas opcji płatności.

Płatność w sklepie internetowym

Po przejściu do kasy będziesz miał możliwość zapłaty kartą kredytową i przelewem (klienci z Europy) lub dodatkowo BLIKiem (klienci z Polski).

Płatność przy odbiorze

Jeśli zdecydujesz się odebrać swój instrument w naszym sklepie w Krakowie, będziesz mógł zapłacić gotówką lub kartą kredytową (lokalna waluta).

Płatności ratalne

Jeśli jesteś zainteresowany płatnościami ratalnymi (miesięcznymi) za swój wymarzony instrument wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez naszego maila info@harrysguitarboutique.com, a my prześlemy Ci informacje jak możemy to zrealizować!

Szczegółowe informacje na temat płatności znajdziesz w naszym Regulaminie.


Marki
Nasze ulubione marki, które z dumą reprezentujemy. Ci producenci reprezentują absolutnie najlepsze ze swoich światów i nigdy nie idą na kompromis w kwestii jakości.
James Tyler Guitars

Gitary James Tyler są budowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii, w tym skomputeryzowanych frezarek, maszyn laserowych, stacji modelowania 3D i inżynierii lotniczej, aby zapewnić najwyższą jakość i precyzję każdego wytwarzanego produktu.

Strona James Tyler Guitars
Tom's Vintage Straps

Paski gitarowe/basowe inspirowane stylem vintage. Materiały NOS. Wykonane ręcznie we Francji.

Strona Tom's Vintage Straps
Rombo Guitar Picks

Nowa generacja kostek gitarowych.

Kostki najwyższej jakości, łączące doskonałe materiały, design oraz zaawansowaną technologię w celu poprawy wrażeń z gry na gitarze.

Strona Rombo Picks
Mojo Cables

Extraordinarily high quality instrument cables, handmade in God's own country. Every single cable is meticulously built and tested to ensure it can withstand the high demands of a modern musician.

Mojo Cables Website