Polski

Znamy to uczucie. Spędzasz godziny na szukaniu wymarzonej gitary i marnujesz czas lub pieniądze. A nawet jeśli natkniesz się na coś interesującego, nie jesteś do końca pewien, czy to jest dobre.

Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku gitar używanych, jesteśmy w stanie pomóc Ci znaleźć wymarzoną gitarę. Napisz do wykorzystania z następującymi informacjami:

  • Marka i model
  • Preferowane kolory
  • Lata tworzenia*
  • Konfiguracja odbioru*
  • Rodzaj mostu*

i pozwól nam wrócić do Ciebie z godnymi propozycjami. Gwarantujemy tylko sprawdzone, dobrze utrzymane instrumenty w rozsądnych cenach, aby osiągnąć ostateczny cel, jakim jest posiadanie wymarzonej gitary.

* - opcjonalne, jeśli masz jakieś wymagania w tym zakresie

Marki
Nasze ulubione marki, które z dumą reprezentujemy. Ci producenci reprezentują absolutnie najlepsze ze swoich światów i nigdy nie idą na kompromis w kwestii jakości.
James Tyler Guitars

Gitary James Tyler są budowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii, w tym skomputeryzowanych frezarek, maszyn laserowych, stacji modelowania 3D i inżynierii lotniczej, aby zapewnić najwyższą jakość i precyzję każdego wytwarzanego produktu.

Strona James Tyler Guitars
Tom's Vintage Straps

Paski gitarowe/basowe inspirowane stylem vintage. Materiały NOS. Wykonane ręcznie we Francji.

Strona Tom's Vintage Straps
Rombo Guitar Picks

Nowa generacja kostek gitarowych.

Kostki najwyższej jakości, łączące doskonałe materiały, design oraz zaawansowaną technologię w celu poprawy wrażeń z gry na gitarze.

Strona Rombo Picks
Mojo Cables

Extraordinarily high quality instrument cables, handmade in God's own country. Every single cable is meticulously built and tested to ensure it can withstand the high demands of a modern musician.

Mojo Cables Website